SPORT SZKOLNY





OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Lata 2016 -

II m.- Paulina Zapała- bieg 100m - powiatowe igrzyska młodzieży w LA 2017r.
        - op. B. Palac
III m. -  powiatowa gimnazjada w unihokeju chłopców 2016r. 
	-  op. M. Liszka, T. Dudzik
IV m.- Paulina Zapała- bieg 100m - powiatowa gimnazjada w LA 2016r.
        - op. M. Liszka, B. Palac
    
Lata 2013 -2015

IV m.- Magdalena Bekacz - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2015r.
         - op. P. Florek
IV m.- Szymon Antosz - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2015r.
        -  op. P. Florek
IV m.- Dariusz Stróżak - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2015r.
        - op. B. Palac
I m.  Karolina Lupa
       Katarzyna Zapała
       Gabriela Wielowska
       Paulina Zapała - sztafeta szwedzka - powiatowa gimnazjada
                 w LA 2015r.- op. B. Palac, P. Florek
IV m.- Paulina Zapała- bieg 100m - powiatowa gimnazjada w LA 2015r.
        - op. B. Palac
IV-VI m.- mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt 2015r.
        - op. B. Palac
I m. -  gimnazjalny turniej Coca-Cola w piłce nożnej dziewcząt 2015r. - I etap
	 - op. P. Florek
VI m.- Paulina Cichorz- powiatowa gimnazjada w biegach narciarskich 2015r.
        - op. P. Florek
IV m.- mistrzostwa powiatu w mini koszykówce dziewcząt 2015r.
        - op. B. Palac
III m. -  powiatowa gimnazjada w halowej piłce nożnej dziewcząt 2014r.
        -  op. P. Florek
VI m.- Damian Hanula - sztafeta szwedzka (400, *, *, *m)  - małopolska
	 gimnazjada w LA 2014r.- op. P. Florek
II m.- Damian Hanula- bieg 300m - powiatowa gimnazjada w LA 2014r.
        - op. P. Florek
II m.- Damian Hanula
        Paweł Bednarz
        Paweł Krzan
        Wojciech Dziedzina - sztafeta szwedzka(400, 300, 200, 100m) - powiatowa
                      gimnazjada w LA 2014r.- op. B. Palac, P. Florek
IV m.- Antoni Misiura- bieg 1000m - powiatowa gimnazjada w LA 2014r.
        - op. P. Florek
IV m.- Katarzyna Woźniak - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2014r.
        - op. P. Florek
V m.- Gabriela Wielowska - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2014r.
        - op. B. Palac
V m.- Antoni Misiura - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2014r.
        - op. P. Florek
VI m.- Piotr Palac - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2014r.
        - op. B. Palac
III m.- Damian Hanula - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2013r.
        - op. P. Florek
III m.- Damian Hanula
        Paweł Bednarz
        Paweł Krzan
        Szymon Kołodziej - sztafeta szwedzka(400, 300, 200, 100m) - powiatowa
                      gimnazjada w LA 2013r.- op. P. Florek
VI m.- finał powiatowy turnieju 'Z podwórka na stadion' - op. B. Palac
IV-VI m.- mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt 2013r.
        - op. B. Palac
IV m.- Paulina Cichorz- mistrzostwa powiatu w biegach narciarskich 2013r.
        - op. P. Florek
    
Lata 2008 - 2012

I m. -  turniej piłki nożnej SP drużyn mieszanych o "Puchar Wójta" 2012r.
         - op. P. Florek
III m.- Katarzyna Woźniak- mistrzostwa powiatu w biegach narciarskich 2011r.
        - op. P. Florek
III m.- 7 turniej im. W. Stożka w piłce nożnej chłopców 2010r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
VI m. - mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 2010r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
III m.- Angelika Napora - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2009r.
        - op. P. Florek
V m. - mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 2009r.
        - op. M. Liszka
VI m. - mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 2009r.
        - op. M. Liszka
IV m.- Monika Hanula- mistrz. powiatu w biegach narciarskich 2009r.
        - op. P. Florek
VI m.- Anna Hanula- mistrz. powiatu w biegach narciarskich 2009r.
        - op. P. Florek
I m.- Monika Hanula - uliczne biegi niepodległości Mszana Dolna 2008r.
        - op. M. Liszka
III m. -  powiatowa gimnazjada w halowej piłce nożnej dziewcząt 2008r.
        -  op. P. Florek
III m. -  powiatowa gimnazjada w unihokeju chłopców 2008r. -  op. P. Florek
V m.- Paulina Burczak
       Karolina Domagała
       Paulina Majerczyk
       Kamila Majerczyk - sztafeta szwedzka - małopolska gimnazjada
                 w LA 2008r.- op. P. Florek
I m.- Paulina Burczak- bieg 100m - powiatowa gimnazjada w LA 2008r.
        - op. P. Florek
I m.- Paulina Burczak
        Karolina Domagała
        Paulina Majerczyk
        Kamila Majerczyk - sztafeta szwedzka(400, 300, 200, 100m) - powiatowa
                      gimnazjada w LA 2008r.- op. P. Florek
II m.- Paulina Burczak - skok w dal - powiatowa gimnazjada w LA 2008r.
        - op. P. Florek
VI m.- Paulina Majerczyk - bieg 100m - powiatowa gimnazjada w LA 2008r.
        - op. P. Florek
VI m.- Krystian Krzan - bieg 300m - powiatowa gimnazjada w LA 2008r.
        - op. P. Florek
IV m.- Dominik Krzysztofiak - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2008r.
        - op. P. Florek
V m.- Monika Hanula - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2008r.
        - op. M. Liszka
V m.- Angelika Napora - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2008r.
        - op. M. Liszka
III m.- 5 halowy turniej im. W. Stożka w piłce nożnej dziewcząt 2008r.
        - op. P. Florek
I m. -  turniej Coca-Cola w piłce nożnej 2008r. - I etap - op. M. Liszka
IV m.- mistrzostwa powiatu w unihokeju chłopców 2008r.
        - op. M. Liszka
    
Lata 2005-2007


IV m.- rejonowa gimnazjada w unihokeju dziewcząt 2007r.
        - op. P. Florek
II m.- punktacja generalna gimnazjum - uliczne biegi niepodległości
                 Mszana Dolna 2007r. - op. P. Florek
I m.- Artur Palac - uliczne biegi niepodległości Mszana Dolna 2007r.
        - op. M. Mrowca
II m.- Paulina Burczak - uliczne biegi niepodległości Mszana Dolna 2007r.
        - op. P. Florek
III m.- Marcin Zapała - uliczne biegi niepodległości Mszana Dolna 2007r.
        - op. M. Mrowca
VI m.- Monika Hanula - uliczne biegi niepodległości Mszana Dolna 2007r.
        - op. M. Liszka
II m.- powiatowa gimnazjada w unihokeju dziewcząt 2007r.
        - op. P. Florek
IX m.- Paulina Burczak- bieg 100m - małopolska gimnazjada w LA 2007r.
        - op. P. Florek
IX m.- Paulina Burczak- skok w dal - małopolska gimnazjada w LA 2007r.
        - op. P. Florek
VI m.- Paulina Burczak
       Karolina Domagała
       Paulina Majerczyk
       Kamila Majerczyk - sztafeta szwedzka(400, 300, 200, 100m) - małopolska
                      gimnazjada w LA 2007r.- op. P. Florek
I m.- Paulina Burczak- bieg 100m - powiatowa gimnazjada w LA 2007r.
        - op. P. Florek
I m.- Paulina Burczak- skok w dal - powiatowa gimnazjada w LA 2007r.
        - op. P. Florek
I m.- Paulina Burczak
        Karolina Domagała
        Paulina Majerczyk
        Kamila Majerczyk - sztafeta szwedzka(400, 300, 200, 100m) - powiatowa
                      gimnazjada w LA 2007r.- op. P. Florek
III m.- Angelka Smyksy- pchnięcie kulą - powiatowa gimnazjada w LA 2007r.
        - op. P. Florek
V m.- Monika Hanula- bieg 300m - powiatowa gimnazjada w LA 2007r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
I m.- Paulina Burczak- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2007r.
        - op. P. Florek
I m.- Artur Palac- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2007r.
        - op. M. Mrowca
V m.- Monika Hanula- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2007r.
        - op. M. Liszka
V m.- Anna Hanula- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2007r.
        - op. M. Liszka
V m.- Angelika Napora- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2007r.
        - op. M. Liszka
VI m.-  mistrzostwa powiatu w czwórboju LA dziewcząt 2007r. - op. M. Liszka
VI m.-  mistrzostwa powiatu w czwórboju LA chłopców 2007r. - op. M. Liszka
IV m.- mistrzostwa województwa w unihokeju chłopców 2007r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
II m.- mistrzostwa rejonu w unihokeju chłopców 2007r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
I m.- mistrzostwa powiatu w unihokeju chłopców 2007r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
III m.- 4 halowy turniej im. W. Stożka w piłce nożnej dziewcząt 2007r.
        - op. P. Florek
II m.- mistrzostwa powiatu w mini koszykówce dziewcząt 2007r.
        - op. M. Liszka
III m. - Monika Hanula- ogólnopolskie spotkania UKS w biegach
                   przełajowych 2006r - op. P. Florek
V m. - Dominika Misiura - ogólnopolskie spotkania UKS w biegach
                   przełajowych 2006r - op. P. Florek
I m.- Monika Hanula- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2006r.
        - op. M. Liszka
I m.- Artur Palac- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2006r.
        - op. M. Mrowca
IX m.- Monika Hanula- mistrz. województwa w biegach narciarskich(2km Cl)
                   2006r. - op. P. Florek
II m.- Robert Potaczek- mistrz. powiatu w biegach narciarskich(2km F)2006r.
        - op. P. Florek
V m.- Monika Hanula- mistrzostwa powiatu w b. narciarskich(2km F) 2006r.
        - op. P. Florek
V m.- Anna Hanula- mistrzostwa powiatu w b. narciarskich(1km F) 2006r.
        - op. P. Florek
III m.- mistrzostwa powiatu w unihokeju dziewcząt 2005r.
        - op. M. Liszka
I m.- Artur Palac- ogólnopolskie spotkania UKS w b. przełajowych 2005r.
        - op. M. Mrowca
II m.- Anna Hanula- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2005r.
        - op. M. Liszka
III m.- Dominika Misiura- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2005r.
        - op. M. Liszka
III m.- Andrzej Przybytek- mistrzostwa powiatu w b. przełajowych 2005r.
        - op. M. Liszka
V m.- Monika Hanula- mistrzostwa województwa w b. przełajowych 2005r.
	- op. M. Liszka
I m.- Robert Potaczek- mistrz. powiatu w b. narciarskich(2km F) 2005r.
        - op. P. Florek
    
Lata 2001-2004
 
I m.- Artur Palac- ogólnopolskie spotkania UKS w b. przełajowych 2004r.
        - op. P. Florek
IV m.- mistrzostwa rejonowe piłka nożna 2004r. - op. M. Liszka, P. Florek
I m.-  mistrzostwa powiatu w piłce nożnej 2004r. - op. M. Liszka, P. Florek
I m.- Artur Palac- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2004r.
        - op. M. Liszka
II m.- Krzysztof Hanula- mistrzostwa powiatu w czwórboju LA 2004r.
        - op. M. Liszka
V m.-  mistrzostwa powiatu w czwórboju LA chłopców 2004r. - op. M. Liszka
I m.- Robert Potaczek- mistrz. powiatu w biegach narciarskich(1km F) 2004r.
        - op. P. Florek
III m.- Bogdan Lupa- mistrz. powiatu w biegach narciarskich(1km F) 2004r.
        - op. P. Florek
III m.- Mateusz Lupa- mistrz. powiatu w biegach narciarskich(2km F) 2004r.
        - op. P. Florek
IV m.- mistrzostwa powiatu w sztafetowych b. przełajowych chłopców 2004r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
III m.- mistrzostwa powiatu w czwórboju LA chłopców 2003r. - op. P. Florek
II m.- Artur Palac- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2003r.
        - op. M. Liszka
III m.- Krzysztof Hanula- ogólnopolskie spotkania UKS w biegach
                     przełajowych 2002r. - op. P. Florek
II m.- Krzysztof Hanula- mistrzostwa województwa w b. przełajowych 2001r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
III m.- mistrzostwa powiatu w sztafetowych b. przełajowych chłopców 2001r.
        - op. M. Liszka, P. Florek
Lata 1999-2000

I m.- Andrzej Niedźwiedzki- mistrzostwa powiatu w czwórboju LA 2000r.
        - op. P. Florek
III m.- mistrzostwa powiatu w czwórboju LA chłopców 2000r. - op. P. Florek
III m.- Łukasz Lupa- mistrzostwa powiatu w b. narciarskich (2km Cl) 2000r.
        - op. P. Florek
V m.- Roman Lupa- mistrz. powiatu w biegach narciarskich (2km Cl) 2000r.
        - op. P. Florek
VI m.- Andrzej Niedźwiedzki- mistrz.powiatu w b. narciarskich (2km Cl)
                  2000r. - op. P. Florek
IV m.- Krzysztof Misiura- mistrzostwa powiatu w b. przełajowych 2000r.
        - op. P. Florek
V m.- Adam Palac- mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 2000r.
        - op. P. Florek
VI m.- Krzysztof Hanula- mistrzostwa powiatu w b. przełajowych 2000r.
        - op. M. Liszka
II m.-pkt. zespołowa - mistrzostwa powiatu w biegach narciarskich 2000r.
        - op. P. Florek
II m.- Tomasz Kowalczyk- mistrzostwa powiatu w b. przełajowych 2000r.
       - op. P. Florek
II m.- ogólnopolskie spotkania UKS w b. przełajowych pkt. chłopców 1999r.
       - op. P. Florek
III m.- ogólnopolskie spotkania UKS w b. przełajowych pkt. łączna 1999r.
       - op. M. Liszka, P. Florek
                   Marta Misiura  - opiekun M. Liszka
    *II m. - uliczne biegi niepodległości Limanowa 1999r
    *I m. - ogólnopolskie spotkania UKS w biegach przełajowych 1999r
    *II m. - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 1999r
                  Łukasz Hanula - opiekun P. Florek
    *I m. - mistrzostwa powiatu w LA (bieg 1000m) 2000r
    *II m. - mistrzostwa Małopolski w biegach przełajowych 1999r
    *II m. - ogólnopolskie spotkania UKS w b.przełajowych 1999r
    *I m. - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 1999r
    *I m. - uliczne biegi niepodległości Limanowa 1999r
                  Paweł Hanula - opiekun P. Florek
    *I m. - uliczne biegi niepodległości Limanowa 1999r
    *II m. - ogólnopolskie spotkania UKS w b. przełajowych 1999r
    *III m. - mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych 1999r
Lata 1996-1998

II m.- Łukasz Hanula- mistrzostwa województwa w b. przełajowych 1998r.
	- opiekun P. Florek
II m.- drużynowe biegi przełajowe chłopców, mistrzostwa MOS 1998r.
	- opiekun P. Florek
II m.- sztafetowe biegi przełajowe chłopców, mistrzostwa MOS 1997r.
	- opiekun P. Florek
                   Bernadetta Niedźwiedzka  - opiekun P. Florek
    *II m.- mistrzostwa Polski w biegach narciarskich (5km.F) 1997r.
    *II m.- mistrzostwa Polski w biegach narciarskich (3km.Cl) 1997r.
    *II m.- mistrzostwa Polski w biegach narciarskich (sztafeta) 1997r.
    *I m. - mistrzostwa TOZN w biegach narciarskich 1997r.
    *I m. - mistrzostwa województwa w biegach narciarskich(3km.CL)1997r.
    *III m.- mistrzostwa Polski w biegach narciarskich (5km.F) 1996r.
    *II m. - mistrzostwa TOZN w biegach narciarskich 1996r.
    *II m. - mistrzostwa SOZN w biegach narciarskich 1996r.
    *II m. - mistrzostwa województwa w biegach narciarskich(3km.CL)1996r.
I m.- pkt. łączna mistrzostwa MOS w biegach narciarskich 1996r.
II m.- drużynowe biegi przełajowe, mistrzostwa MOS 1996r.